Bizi Arayın! 0352 224 67 24 - 25

Hakkımızda

Hakkımızda

Firrmamız Cami Halılarında Atlas Halı Yeni Zellanda Yün kalitesi , ROYAL HALI ve PİERRE CARDİN Halı markalarını tüm ekipman ve personeli ile; bayilerine sunduğu ürün ve hizmetlerle, beklentilerinin de ötesinde müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemiştir. Aynı zamanda Türkiye’nin önde gelen halı markası ROYAL HALI’nın dağıtım ve pazarlama ağını daha da büyütmeyi ve güçlendirmeyi vizyon olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

Şeffaf ve duyarlı bir anlayış ile bayilerimizin ihtiyaçlarına uygun çözümleri birlikte üreterek rekabette kazanan, çözüm geliştirme ve sunmaya yönelik çalışmalar yapan, iş ahlakı, dürüstlük ve beklentilerini karşılayan bir konumda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Akıllı koruma ile sıvıyı yüzeyde tutan, halının işlemesini engellemeye çalışan aktif yüzey özelliğiyle temizliği kolayca yapmanızı sağlar.

Sigortalı Halı Türkiyede ve dünyada bir ilktir. Tüm royal halılar “Sigortalı Halı” dır ve bu özelliğiyle 1 yıl korumalıdır.

 

Royal Halı ürünleri esnasında özel bir işlemden geçiyor ve bu sayede halının kendi ipliğinden kaynaklanan tozlanma ve tüylenme %65’e varan oranda azaltıyor.

 

Üst düzey halılarda bile şaşıracağınız kadar uygun fiyatlarla kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.